Renginiai

Metodinė diena

Spalio 27 dieną progimnazijoje nuo 13 valandos buvo surengta respublikinė nuotolinė pradinio ugdymo mokytojų metodinė diena „Geroji patirtis mokantiems ir besimokantiems“. Savo patirtimi dalijosi pranešėjos iš Karmėlavos, Šiaulių, Elektrėnų, Kauno mokyklų bei mūsų progimnazijos. Nuotolinį renginį organizavo pradinio ugdymo mokytojos Aušra Klevečkienė ir Vida Baronienė. Joms talkino informacinių technologijų mokytoja Audronė Sruogienė.
Ankstesni įrašai


Rugsėjo 20–25 dienomis progimnazijoje vyko Jaunojo tyrinėtojo dienos. 1–4 klasių mokiniai dalyvavo edukacinėse veiklose Žaliojoje girioje.

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos mokytojai žengė žingsnį stiprindami savo kompetencijas Erasmus+ bendrojo ugdymo mokyklų partnerysčių projekte „Ypatingi draugai – ypatingiems mokiniams“, kuris skirtas progimnazijos mokytojų bei partnerių organizacijų kompetencijų stiprinimui kaniterapijos srityje.

Progimnazijos mokiniai pirmaisiais „EUROBORAVE“ projekto įgyvendinimo metais (2020–2021) nuotoliniu būdu bendravo su partneriais iš Bulgarijos, Lenkijos, Prancūzijos ir Portugalijos. 

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos mokiniai pirmaisiais „Creative Drama and Games in ELT“ projekto įgyvendinimo metais (2020–2021) kartu su partneriais iš Turkijos, Šiaurės Makedonijos, Rumunijos ir Portugalijos itin glaudžiai bendradarbiavo visus metus įgyvendindami suplanuotas veiklas.

Gegužės mėnesį daug pamokų vyko ne klasėje, ne kambaryje, kuris vyresniesiems mokiniams atstoja klasę, net ne mokykloje, o kieme, parke, Gamtos mokykloje ar kitose erdvėse.