Renginiai

Spalio 27 d. progimnazijoje surengta respublikinė nuotolinė metodinė diena „Geroji patirtis mokantiems ir besimokantiems“.

Rugsėjo 20–25 dienomis progimnazijoje vyko Jaunojo tyrinėtojo dienos. 1–4 klasių mokiniai dalyvavo edukacinėse veiklose Žaliojoje girioje.

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos mokytojai žengė žingsnį stiprindami savo kompetencijas Erasmus+ bendrojo ugdymo mokyklų partnerysčių projekte „Ypatingi draugai – ypatingiems mokiniams“, kuris skirtas progimnazijos mokytojų bei partnerių organizacijų kompetencijų stiprinimui kaniterapijos srityje.

Progimnazijos mokiniai pirmaisiais „EUROBORAVE“ projekto įgyvendinimo metais (2020–2021) nuotoliniu būdu bendravo su partneriais iš Bulgarijos, Lenkijos, Prancūzijos ir Portugalijos. 

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos mokiniai pirmaisiais „Creative Drama and Games in ELT“ projekto įgyvendinimo metais (2020–2021) kartu su partneriais iš Turkijos, Šiaurės Makedonijos, Rumunijos ir Portugalijos itin glaudžiai bendradarbiavo visus metus įgyvendindami suplanuotas veiklas.

Gegužės mėnesį daug pamokų vyko ne klasėje, ne kambaryje, kuris vyresniesiems mokiniams atstoja klasę, net ne mokykloje, o kieme, parke, Gamtos mokykloje ar kitose erdvėse.

Nuo gegužės pradžios iki mokslo metų pabaigos pradinių klasių mokiniams daugybė pamokų vyko ne klasėje, o kitose įvairiose aplinkose.

Birželio 11 dieną progimnazijoje vyko netradicinės nuotolinės ugdymo karjerai pamokos „Profesija iš arti“.

Birželio 1 ir 2 dienomis 2–4 klasių mokinių pasaulio pažinimo pamokos vyko parke su ornitologu.

Mokyklos kieme kviečiame visus sustoti prie interaktyvaus tento apie paukščius.

Žiemos sporto šventė-žygis „Žygiuoju už Lietuvą“ nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios truko 23 dienas ir sulaukė ypatingai didelio dalyvių skaičiaus.